
Шкільна учительсько-учнівська газета "Двічі Два"
НВК № 11 м.Бахмут


Бліц-інтерв’ю учителів до жіночого Дня 8 Березня!
8 Березня для всіх жінок, незалежно від віку, - це особливе свято. У цей день чоловіки з особливою уважністю ставляться до своїх коханих жінок, дарують квіти, подарунки, а подарунки особливо приємно отримувати від коханої людини. Отже, наша журналістка, Катерина Зеленська, вирішила задати кілька питань нашим чарівним жінкам-учителькам, які їм дарували незвичні подарунки та у якому незвичайному місті вони це свято проводили.
1. Які незвичайні подарунки Ви отримували на 8 березня?
Рудцька-Пожидаєва Анна Олександрівна, учителька англійської мови
Свята додають барви у повсякденне життя людини. А подарунки - тим паче. Дев'ять років тому мені дуже захотілося справжнього солодкого кавуна - і я його отримала на 8 березня! Моєму здивуванню не було меж.
2.У якому дуже незвичайному місті Ви святкували 8 березня?
Святкування міжнародного жіночого дня щорічно в мене відбувається традиційно - з родиною, друзями. Незвичайні місця у день 8 березня я ще не відвідувала.
Махник Ірина Євгенівна, педагог-організатор
8 березня завжди святкую вдома з чоловіком. На рахунок подарунків, то чоловік дарує квіти, прикраси та приємні слова.
Що для Вас карантин?
Зараз, під час карантину, дуже важко всім, а особливо учням та їх батькам. Наша юна журналістка, Катерина Зеленська, не втратила надії та провела опитування серед учнів (щоправда, онлайн, дотримуючись всіх правил карантинних обмежень) запитала, що вони думають про карантин.
На це питання думки розділяються. Одні кажуть, що їм більш подобається на карантині, бо вони знаходяться вдома, і не треба нікуди ходити і рано вставати та йти до школи, інші кажуть, що карантин - це важливо в період масових захворювань.
Єдине, у чому зійшлися думки учнів, це те, що дистанційне навчання дуже складне для навчання. На жаль, не у всіх розвинене в повній мірі почуття відповідальності і вони працюють в період карантину не в повну силу, або зовсім не працюють, а займаються своїми справами. Іноді навчальний матеріал досить складний для самостійного вивчення таких предметів як математика, хімія, фізика. Ніякий інтернет не замінить пояснення вчителя на уроці. "Живі" уроки в школі набагато ефективніше. Часто підводить техніка, інтернет, особливо важко, коли у сім’ї є брати чи сестри, а комп’ютер один на всіх. Але здоров'я, безумовно, важливіше, тож будемо сподіватися на краще, що карантин закінчиться, і ми знову всі повернемося до рідної школи.
Опитування проводила
Катерина Зеленська